W Sosnowcu powstaje drugi Klub Dziecięcy. Przedłużamy rekrutację

W naszym mieście powstaje drugi Klub Dziecięcy. Jego otwarcie planujemy na I kwartał 2019 roku, a rekrutacja już trwa.

W 2017 roku otworzyliśmy pierwszy w mieście Klubik Dziecięcy. Przy ulicy Jagiellońskiej 15 dzieci znajduje się pod opieką wychowawców. Kolejna placówka powstanie przy ulicy Targowej.

W naszym mieście powstaje drugi Klub Dziecięcy. Jego otwarcie planujemy na I kwartał 2019 roku, a rekrutacja już trwa. Rekrutacja do oddziału przy ul. Targowej 18 potrwa do 31 października.

Klubik będzie dysponował 17 miejscami. Już mamy 13 kart zgłoszeniowych. W ramach projektu dzieci (od ukończenia 1. roku życia do lat 3), objęte opieką w klubie, otrzymają wyżywienie oraz opiekę prowadzoną przez wykwalifikowane opiekunki w wymiarze do 5 godzin dziennie.

Grafik prowadzonej opieki dostosowany zostanie w zależności od potrzeb rodziców. Miesięczny koszt pobytu dziecka w klubiku przez pierwsze 12 miesięcy to zaledwie 70 zł.

Otwarcie Klubu Dziecięcego przy Targowej już w I kwartale 2019 roku.

Skomentuj wpis

Szanowni Państwo, chciałbym żeby ten serwis był dla nas narzędziem nieustającego kontaktu. Z jego pomocą będę się przed Państwem rozliczał z mojej pracy dla miasta i informował o ważnych wydarzeniach oraz inicjatywach.
Arkadiusz Chęciński