Sosnowiec w Twoim telefonie. Ściągnij aplikację Vizum

Wszystkie najważniejsze informacje z Sosnowca na Twoim telefonie w jednym miejscu? Tak, wystarczy pobrać na swój smartfon bezpłatną aplikację Vizum.

Aplikację można pobrać ze sklepu Play na system Android. Wkrótce aplikacja będzie także dostępne dla telefonów z iOS.

Do działania konieczne jest włączenie lokalizacji. Gdy tylko będziemy znajdowali się na terenie Sosnowca, informacje same pojawią się w aplikacji, także w formie powiadomienia push.

Informacje wyświetlą się zaraz po zatwierdzeniu jej przez administratora. Aplikacja nie wymaga podawania żadnych danych przez użytkownika w momencie, gdy służy tylko do przeglądania wprowadzonych informacji.

Wiadomość do mieszkańców będą dostarczane w 6. kategoriach:
– Mieszkaniec Sosnowca (wszystko, co mieszkaniec powinien wiedzieć)
– #wSosnowcu (kultura i rozrywka w Sosnowcu. Nie nudź się i bądź zawsze na bieżąco)
– Sosnowiec #BudujemyDlaWas (najważniejsze informacje o drogowych utrudnieniach i zmianach w Sosnowcu)
– Aktywny Sosnowiec (sport, turystyka i rekreacja. Spędzaj aktywnie czas w Sosnowcu)
– Obywatelski Sosnowiec (nie bądź bierny – wypowiedz się. Wspólnie zmieniajmy Sosnowiec)
– Uwaga Sosnowiec! (pilne informacje dla mieszkańców Sosnowca)

Po instalacji aplikacji, konieczne jest włączenie lokalizacji. Później jednak będzie także działała bez niej. Wystarczy w Vizum kliknąć Nadawcy i „Obserwuj” przy każdej z kategorii. Wiadomości na głównym ekranie można usuwać, a jeśli są nieaktualne, staną się po prostu nieaktywne.

Możliwe będzie dodanie w aplikacji kolejnych nadawców od instytucji z terenu miasta (np. organizacje lokalne, dostawcy mediów, transport publiczny, muzea, prasa dzielnicowa, organizacje turystyczne, spółdzielnie mieszkaniowe), które zainteresowane będą wykorzystaniem rozwiązania w komunikacji z mieszkańcami.

Aplikację można pobrać ze Sklepu Play (kliknij tutaj).

Skomentuj wpis

Szanowni Państwo, chciałbym żeby ten serwis był dla nas narzędziem nieustającego kontaktu. Z jego pomocą będę się przed Państwem rozliczał z mojej pracy dla miasta i informował o ważnych wydarzeniach oraz inicjatywach.
Arkadiusz Chęciński